Co pro Vás umíme udělat?

Jelikož  se zabýváme jak tvorbou nového bydlení, tak zprostředkováním prodeje již existujícího bydlení, máme poměrně široký záběr, co se týče služeb, kterými Vám můžeme pomoci k řešení Vaší situace. Zde je jejich výčet:

Hledáte nové bydlení?elváček

Napište nám, co hledáte a pokud Vám nebudeme moci vyhovět z aktuální nabídky projektů nebo zprostředkovávaných nemovitostí k prodeji, uložíme si Vaši poptávku a ozveme se vždy, když budeme mít něco nového.

Prodáváte nemovitost?

Neváhejte se poradit s našimi prodejními specialisty o ceně a způsobech prodeje.

Našim klientům zajišťujeme při prodeji:

Profesionálního fotografa, videoprohlídky, inzerci na všech portálech, on-line reklamu (Facebook, Instagram, Google, Seznam), off-line reklamu (plachty, billboardy, letáky), právní servis a advokátní úschovu, prezentační materiály k prohlídkám, konstruktivní jednání o ceně, prověření bonity kupujícího, přepis energií a tvorbu daňového přiznání.

To vše je zahrnuto v ceně provize a Vás prodej nestojí nic navíc. K tomu jsou naši obchodníci denně v kontaktu s kupujícímu, kteří ani nestíhají sledovat inzerci, a tak by se o Vaší nemovitosti nemuseli ani dozvědět.

průběh prodeje nemovitosti elvo property

Pronajímáte nemovitost?

Zkonzultujeme s Vámi nejvyšší možnou cenu na trhu, byt Vám hezky přichystáme k prohlídkám, zájemce prověříme, připravíme dokumentaci a zajistíme přepis energií.

Financování nákupu nemovitosti?

Přes naše partnery v oblasti financování nemovitostí Vám zajistíme výrazně výhodnější sazby díky kvalitním spolupracím a objemu hypoték, které produkujeme. Navíc Vám garantujeme vrácení rezervační zálohy, pokud Vám skrze naše partnery hypotéku neschválí.

Zdědili jste nemovitost?

Zdarma Vám nemovitost oceníme. Dle Vašeho požadavku a potřeby pomůžeme s prodejem či pronájmem. Pokud budete chtít peníze co nejrychleji, nemovitost můžeme také ihned odkoupit napřímo.

Máte dluhy nebo exekuce?elváček

Neodkládejte řešení této situace a nečekejte na to, až skončí Vaše nemovitost v dražbě. Společně můžeme najít jiná řešení, jak dluhy vyřešit a často i zachránit Vaše bydlení. A když už situace vyžaduje prodej nemovitosti, s námi máte celý proces pod kontrolou a zajistíme Vám, že z prodeje dostanete maximum.

Rozvádíte se?

Není to nic příjemného, ale bohužel se to dnes stává. Pokud potřebujete vypořádat majetek, ocenit jej nebo zafinancovat výplatu druhého partnera, prodat nemovitost a rozdělit si příjem - všechno Vám ochotně pomůžeme vyřešit.

 

Máte zájem o naše služby? Neváhejte se nám ozvat...

*
*
*
*
phone: