Náš tým

Eliška Volánková

Statutární ředitelka
T: 775 211 653

Jmenuji se Eliška Volánková a již dvanáct let se věnuji nemovitostem. Začínala jsem se správou nemovitostí, poté jsem začala věnovat prodeji nemovitostí, u čehož jsem zůstala dodnes, již desátým rokem. Abych rozšířila své obzory, začala jsem se před pár lety věnovat developmentu, který se stal mojí obživou. Miluji tvořit, vymýšlet, navrhovat a představovat si, jak bude nové bydlení vypadat, jak se novým majitelům bude bydlet. Práce s nemovitostmi je má vášeň a vždy se snažím načítat další články, školit se a zkoušet další možnosti obchodu. V současné chvíli jsem se s Lukášem Hojdanem dala do vytváření nového prodejního teamu, vytvoření maskota a inovaci webu. Stavíme se novým výzvám.

Mám vystudovanou vysokou školu s titulem Bc., státní jazykovou zkoušku z německého jazyka a plynule hovořím anglicky a španělsky. Kromě práce je moji velkou vášní vaření, potkat mě můžete na kurzech v Chefparade, na farmářských trzích nebo se zástěrou u plotny vařící a pečící. Květinám a zahradničení jsem ochotná obětovat večery i víkendy, po ránu mě potkáte nejspíš při běhu nebo ve fitku.

Lukáš Hojdan

Obchodní ředitel
T: 773 797 193

Když jsem v roce 2012 končil svou taneční kariéru po účasti v televizním pořadu StarDance, chtěl jsem skloubit vše, co mě bavilo na tanci s tím, co jsem studoval. Jelikož mne vždy zajímali stavby a architektura, studoval stavební školu. Na tanci mne bavila dynamičnost, prostředí různorodých lidí, estetika, vášeň a emoce, které předáváte divákovi. Také každodenní dřina a potřeba se umět prodat. Nebylo jednoduché najít něco tak komplexního a záživného jako je tanec.

Rozhodl jsem  zkusit práci realitního makléře v jedné velké české kanceláři. Začátky byli obzvlášť těžké, jelikož je toto povolání mnoha lidmi přijímáno stále poměrně negativně. Podobně jako v tanci, ani zde jsem se ale nechtěl vzdát a po čase jsem se vypracoval na oblastního manažera. 

Pak jsem zjistil, že chci dál a ne jen prodávat cizí nemovitosti. Že chci tvořit a přinášet lidem nové bydlení, kde budou moci prožívat každodenní radosti a vychovávat své děti. Právě tyto emoce a dřinu, které jsem znal z tance, dnes zažívám denně při realizaci nejrůznějších developerských projektů, které pro Vás spolu s Eliškou Volánkovou a týmem ELVO PROPERTY a.s. vytváříme.

Ondřej Petr

Realitní specialista - Senior
T: 721 685 416

Pokud se mě zeptáte, jak jsem se dostal k práci realitního makléře, moje odpověď je vždy stejná. Tuto práci jsem si vybral. V realitním byznysu jsem začínal v roce 2013 jako asistent bez nároku na odměnu při studiu střední školy. V té době jsem končil s vrcholovým sportem (veslováním) a krom plné tašky medailí a krásných vzpomínek mi zůstalo spoustu volného času.  Po roce práce asistenta a ukončení středoškolského studia jsem se začal naplno věnovat práci realitního makléře. 

Začátky nebyly lehké, kord pro mladého kluka bez zkušeností. Svěřte takovému “uchu” prodej nemovitosti za několik milionů korun! Upřímným zájmem o klienty a pracovním nasazením se mi však podařilo získat důvěru. Již v roce 2015 jsem zprostředkoval prodeje v celkové hodnotě přesahující 40 milionů korun. Přes klasické zprostředkování jsem se dostal k rozprodeji menších developerských projektů. 

Ve společnosti ELVO PROPERTY a.s. jsem měl na starost organizaci a následný rozprodej projektu Bydlení na zámku Radlík. Tato zkušenost mi pomohla v tom nahlížet na věc v širší perspektivě. Poslední dobou se specializuji na pomoc realitním investorům, kteří oceňují především můj přehled a zkušenosti na realitním trhu, které jím v dlouhodobé perspektivě přináší zisk.