Náš tým

Eliška Volánková

Statutární ředitelka
Na Vašem domově záleží...

Jmenuji se Eliška Volánková a již dvanáct let se věnuji nemovitostem. Začínala jsem se správou nemovitostí, poté jsem začala věnovat prodeji nemovitostí, u čehož jsem zůstala dodnes, již desátým rokem. Abych rozšířila své obzory, začala jsem se před pár lety věnovat developmentu, který se stal mojí obživou. Miluji tvořit, vymýšlet, navrhovat a představovat si, jak bude nové bydlení vypadat, jak se novým majitelům bude bydlet. Práce s nemovitostmi je má vášeň a vždy se snažím načítat další články, školit se a zkoušet další možnosti obchodu. V současné chvíli jsem se s Lukášem Hojdanem dala do vytváření nového prodejního teamu, vytvoření maskota a inovaci webu. Stavíme se novým výzvám.

Mám vystudovanou vysokou školu s titulem Bc., státní jazykovou zkoušku z německého jazyka a plynule hovořím anglicky a španělsky. Kromě práce je moji velkou vášní vaření, potkat mě můžete na kurzech v Chefparade, na farmářských trzích nebo se zástěrou u plotny vařící a pečící. Květinám a zahradničení jsem ochotná obětovat večery i víkendy, po ránu mě potkáte nejspíš při běhu nebo ve fitku.

Lukáš Hojdan

T: 773 797 193
Na Vašem domově záleží...

Když jsem v roce 2012 končil svou taneční kariéru po účasti v televizním pořadu StarDance, chtěl jsem skloubit vše, co mě bavilo na tanci s tím, co jsem studoval. Jelikož mne vždy zajímaly stavby a architektura, studoval jsem stavební školu. Na tanci mne bavila dynamika, prostředí různorodých lidí, estetika a hlavně vášeň a emoce, které předáváte divákovi. Také každodenní dřina a potřeba umět se prodat. Nebylo jednoduché najít něco tak komplexního a záživného jako je tanec.

Rozhodl jsem zkusit práci realitního makléře v jedné velké české realitní kanceláři. Začátky byly obzvlášť těžké, jelikož je toto povolání mnoha lidmi přijímáno stále poměrně negativně. Podobně jako v tanci, ani zde jsem se ale nechtěl vzdát a po čase jsem se vypracoval na oblastního manažera. 

Poté jsem zjistil, že chci dál a nejen prodávat cizí nemovitosti. Cítil jsem, že chci tvořit a přinášet lidem nové bydlení, kde budou moci prožívat každodenní radosti a vychovávat své děti. Právě tyto emoce a dřinu, které jsem znal z tance, dnes zažívám denně při realizaci nejrůznějších developerských projektů, které pro Vás spolu s Eliškou Volánkovou a týmem ELVO PROPERTY a.s. vytváříme.