Prodej rodinného domku

Podmoky, okres Nymburk

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji částečně nově zrekonstruovaný rodinný domek na pozemku o velikosti 543m2 v obci Podmoky, 11km od nájezd na D11 směr Hradec Králové. Jedná se o bývalé zemědělské stavení, jenž prošla rekonstrukcí rozvodů elektřiny, stoupaček, podlah, zateplením střechy, výměnou podlahových krytin..
Samostatně stojící dům byl zrekonstruován na podzim 2018 a nyní se řeší napojení na kanalizaci a elektřinu.
V 1. NP se nachází chodba se vstupem do světlého obývacího pokoje a do menší chodby, ze které je vstup do kuchyně a místnosti s koupelnou a WC.
2. NP nabídne dvě ložnice a místnost s WC. Ve všech obytných místnostech jsou položeny plovoucí podlahy,koupelna připravena k osazení sanitou a obložení dle představ klienta. Okna jsou dřevěnná původní, vytápění přímotopy a krbem v obývacím pokoji
Zahrada pak nabízí dostatek soukromí, s posezením na terase a spoustu prostoru pro aktivity dětí. Možnost parkování na pozemku.
Obec Podmoky je klidné místo s čerstvým vzdechem a krásnou přírodou. Je zde výborná dopravní dostupnost do větších okolních měst jako je Nymburk, Poděbrady či 5 minut autem do Městce Králové, kde je veškerá občanská vybavenost.

Specifikace

VlastnictvíOsobní
Obytná plocha103 m2
Stav nemovitostiPo rekonstrukci
ParkováníVenkovní vyhrazené
TerasaAno
ZahradaAno

Fotogalerie

O prodej se stará

Prohlídky nemovitosti