Mezonetový byt 4+kk v těsné blízkosti parku

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout novostavbu bytu o dispozici 4+KK, nacházející se v 3 a 4. patře bytového domu. Byt je tvořen prostorným obývacím pokojem, spojeným s kuchyňským koutem. V obývacím pokoji je hotva příprava pro krb. Ve spodním patře se dále nachází koupelna se dvěma umyvadly, vanou a záchodem. Dále jsou zde dvě místnosti, vhodné jako ložnice, jedna z nich disponuje balkonem s výhledem na les. Celé spodní patro pokrývá dřevěná podlaha. Po širokém točitém schodišti se dostanete do prvního patra tvořeného prosvětlenou galerií a jedním dalším pokojem. V prvním patře se nachází druhá koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Byt disponuje prostornou terasou, na kterou je vstup z kuchyně skrz francouzské okno. Dále k bytu patří prostorná komora 12 m2 v 1.PP, ideální pro kočárek, kola atp. Součástí prodeje je vyhrazené parkovací stání před domem.

Dle soutěže Město pro byznys byla MČ Praha 19 vyhlášena nejlepším místem v Praze. Ocenění je dáno kvalitou bydlení škola, školka, dětské hřiště hned u domu. Pestrými možnostmi využití volného času, neustálým vylepšováním životního prostředí, rozmanitostí okolí a snadným spojením do centra.

Dopravní dostupnost je zajištěna autobusem ze zastávky Bakovská, vzdálené necelých 5 minut od domu. Autobus jede na stanici metra B Palmovka, odkud se dostanete tramvají, nebo metrem kamkoliv do centra. Automobilem trvá cesta do centra 20 minut.

Specifikace

O prodej se stará

Prohlídky nemovitosti