O nás

 V “ELVU” k sobě našli cestu lidé, přátelé a odborníci v oblasti realit a stavebnictví, kteří chtějí více od sebe i své profese. Po více než 10ti letech praxe z realitního prostředí jsme se rozhodli dávat této práci i sami sobě větší smysl skrze vytváření. Díky tvorbě a realizaci zcela nového bydlení v Praze a okolí od A do Z a to zcela "na vlastní pěst".

Uvědomujeme si, že je to základní potřeba nás všech a milujeme spokojené tváře nových majitelů, kteří v něčem, kde necháváme někdy i roky svého života, budou prožívat život svůj. Záleží nám také na udržitelném rozvoji Prahy a vůbec této planety. Abychom využili, co máme k dispozici, a zbytečně neokrádali toto město o zeleň a místa, kam se můžete jít projít. I proto je většina našich developerských projektů tvořena z původních a někdy i chátrajících pražských domů. Dáváme starému nový život.

Nebojíme se výzev a investic, které vedou k novému bydlení pro lidi, kteří chtějí žít ve vlastním. 

Věříme, že budete spokojeni a Vaše domovy budou zářit životem a radostí. Protože... na Vašem domově záleží.

 

Poslání ELVO PROPERTY

Naším posláním je něco, čemu říkáme "obnovitelný nebo recyklovatelný development". Můžete si pod tímto pojmem představit pravděpodobně leccos. Například, že bychom na stavbách velmi svědomitě třídili odpad. O což se také snažíme. To samo o sobě ale není potřeba brát jako poslání. Spíš jako naprostou samozřejmost.

Pro nás obnovitelný development znamená záchranu a využití původních činžovních domů a staveb. V mnoha ohledech je to náročnější než výstavba na prázdném pozemku. Starý dům vyžaduje velmi individuální přístup a péči. Spousta věcí se nedá přesně předpovídat a je třeba často jednat "v rukavičkách", aby se z domu zachovalo co možná nejvíce.

Milujeme starou pražskou architekturu. Podle nás by byla obrovská škoda tyto domy nechat ležet ladem, stejně tak jako v dnešní době zastavovat stále nová zelená území. Půda a voda je to nejcennější, co zde máme. A výrazně nám jí ubývá.

Tímto obnovitelným developmentem jednoznačně spojujeme příjemné s užitečným, kdy Vám prostřednictvím obnovy původních domů přinášíme nové bydlení.

 

Naše "proč"elváček

Žádný náš projekt není stejný. Žádná rekonstrukce původního činžovního domu není úplně stejná jako ta před ní. Žádný klient není stejný. Žádné jednání ani prodej nejsou stejné. Působíme v jednom z nejrozmanitějších a nejobsáhlejších odvětví, které se neustále vyvíjí.

CO je ale vždy stejné, je VAŠE "těšění se", když se rozhodnete pro některý z bytů u nás. Jak si představujete, co a kde bude. Kdo tam bude bydlet. Kde bude dětský pokojík, kde bude ložnice a kde zase obývací pokoj. Jak budete na terase grilovat a jak budete v kuchyni vařit. Jak tam budou pobíhat Vaše děti a ukusovat z koláče. To je naše "PROČ". To je to, co nás žene vpřed. Jste to VY a Vaše rodiny.

Do každého projektu dáváme srdce a o každém detailu maximálně přemýšlíme. Snažíme se z původních dispozic vykouzlit zázraky, jako bychom tam měli bydlet sami. To vše, aby se Vám co nejlépe bydlelo a Váš domov zářil sluncem a úsměvem.

 

Napište nám

*
*
*
*
email: