Realizované projekty

!!! PŘIPRAVUJEME !!!
Rezidence Královny Elišky, Zbraslav

Počet vzniklých jednotek: 8

Adresa: Elišky Přemyslovny, Praha 5 - Zbraslav

Specifikace jednotek: 1+kk - 3+kk

Stav: Realizace - PRODEJ jaro/léto 2020

Slovo investora:

Po vysilujícím projektu na Praze 5 jsme se rozhodli na Praze 5 zůstat a doslova se zamilovali do městské části Zbraslav. Lokalita, která je a není Prahou, připominající spíše menší obec s malebnými městskými domy. Zbraslavský klášter a jeho park patří ke klenotům české historie a získal si také naše srdce. Malý projekt o 8 bytech byl pojmenován podle ulice, kde se nachází, ulice Elišky Přemyslovny, proto "Rezidence Královny Elišky". Každá z bytových jednotek má přidanou hodnotu v podobě terasy, balkonu, vlastní zahrady nebo otevřeného prostoru v mezonetových půdních bytech. Tento projekt vyniká oproti jiným konkurenčním projektům, jelikož myslí na uživatelské vlastnosti budoucího bydlení jako jsou úložné prostory, sklepy nebo sklady ke každému z bytů. Projekční společnost Versatile s.r.o. se tohoto úkolu rekonstrukce původního činžovního domu zhostila výborně a my věříme, že vy budete také spokojeni. 

U Zlatého Beránka

Počet vzniklých jednotek: 15

Adresa: Koněvova, Praha 3 - Žižkov

Specifikace jednotek: 1+kk - 3+kk

Stav: Prodáno

Slovo investora:

U Zlatého beránka je projektem bytového domu o 15ti jednotkách, který se nachází v těsné blízkosti parku Vítkov. Byty o dispozici 1+kk, 2+kk a jedenkrát 3+kk byly rozprodány bleskovou rychlostí. Dodnes je většina z nich pronajímána formou krátkodobých pronájmů díky velmi dobré dostupnosti do centra Prahy.

Tento projekt získal ocenění Realitní projekt roku 2017 pro Prahu 3.

www.uzlatehoberanka.cz

Bydlení na zámku, Radlík

Počet vzniklých jednotek: 8

Adresa: Pražská, Jílové u Prahy - Radlík

Specifikace jednotek: 1+kk - 4+kk

Stav: Prodáno

Slovo investora:

Do projektu na Radlíku jsme se zamilovali na první pohled. Pouze 8 bytových jednotek s nadpoloviční většinou velkometrážních bytů, které se staly domovem především mladých rodin. Bytům a jejich majitelům slouží také zahrádky, terasy i prostor ve věži, pojmenovaný jako "Trucovna". Pro zlepšení komfortu vlastníků jsme dokoupili zahradní altán, kde mohou grilovat a zrekonstruovali také venkovní parkovací stání.

Projekt získal ocenení Realitní projekt roku 2018 pro Středočeský kraj.

 

 

 

Rezidence Attila

Počet vzniklých jednotek: 19

Adresa: Českobrodská, Praha 9 - Hrdlořezy

Specifikace jednotek: 1+kk - 3+kk

Stav: Prodáno

Slovo investora:

Projekt Rezidence Attila je jiný tím, že se jednalo o dvoupodlažní dům, na kterém jsme se rozhodli v rámci stavebního povolení postavit další dvě nová podlaží. Celkem se pak jednalo o 19 bytových jednotek. Pro nás v dosud neznámé lokalitě pražských Hrdlořez jsme se ovšem setkali s neúměrně dlouhým procesím pro vydání stavebního povolení a byli nuceni prodat dům celý jako projekt.

Rezidence Kralovská Třída

Počet vzniklých jednotek: 31

Adresa: Strakonická, Praha 5 - Smíchov

Specifikace jednotek: 1+kk - 4+kk

Stav: Prodáno

Slovo investora:

REZIDENCE KRÁLOVSKÁ TŘÍDA je projektem v blízkosti smíchovské Náplavky a Smíchovského nádraží, tudíž v ideální lokaci pro investiční bydlení. Byty 1+kk, 2+kk a dva půdní byty 4+kk s výhledem na Vyšehrad. Na Císařskou louku je to odsud, co by kamenem dohodil a na Anděl také.