Jak může kvalita fotografií ovlivnit prodej nemovitostí?

Občas je k zamyšlení, když otevřete inzerát na prodej či pronájem nemovitosti a uvidíte fotografie, které si lidé a občas i realitní makléři fotí sami. Jak je poznáte? Nejde pouze o kvalitu fotografie, ale také o to, jakým stylem je fotografie vyfocena nebo co na ní vůbec je. Přitom fotografie bývají často tím, co lidi při výběru nemovitostí zajímá nejvíce a je tedy důležité věnovat jim dostatek času, aby vyvolaly ten správný dojem a byly opravdu kvalitní.

fotografování nemovitostí exteriérNejvětší problém fotografií nemovitostí? Nízká kvalita a nepořádek

Spousta inzerátu je focena mobilním zařízením a to z důvodu toho, že majitelé buď nemají lepší fotoaparát nebo hodně spěchají. Tomu pak samozřejmě samotná fotografie odpovídá. Fotografie jsou většinou zrnité a křivé. Ale budiž... Stává se taky, že na fotografiích často vidíme i dané osoby, které fotí snímek, například v odrazu zrcadla, nebo i osoby úplně jiné. Pak může člověk váhat, jestli si nekupuje nebo nepronajímá nemovitost i s danou osobu :-). Velkou chybou také je, že na fotkách kolikrát vidíte nepořádek, neposkládané oblečení nebo křivě posunutý nábytek. Obecně totiž platí, že čím méně osobních věcí a předmětů bude na fotografii vidět, tím lépe. To vše na člověka, co vybírá nějakou nemovitost, působí a ovlivňuje ho.

Nechte si nemovitost nafotit profesionálněfotografování nemovitostí interiér

Je známo, že lidé nakupují očima, a když vidí dva inzeráty, kde jeden má krásné upravené fotky a majitel druhého očividně doma uklízel naposledy v roce 2015, tak který si asi vyberou? Chcete prodat nebo pronajmout nemovitost a nejste si jistá svou schopností vyfotit kvalitní snímky? My v ELVO PROPERTY se Vám s tímto problémem snažíme pomoct. Spolupracujeme s profesionálními fotografy, dokonce sami vlastníme i několik kvalitních fotoaparátů a celý náš tým je ohledně fotografování patřičně proškolen.

Vsaďte na home staging a programy vizualizací

Dále jsme Vám schopni naaranžovat Vaši nemovitost tak, aby si ji člověk zamiloval na první pohled. Pokud máte byt prázdný, máme několik “home staging” setů na zkrášlení Vašeho bytu. Tyto sety slouží k přípravě nemovitosti na prodej a moderní prezentaci interiéru tak, aby potenciálního zájemce zaujal už na první pohled.  Popřípadě máme i různé programy na úpravy 3D půdorysů a vizualizací, které Vám rádi uděláme. Sami uvidíte, že s naší pomocí bude prodej nebo pronájem Vaší nemovitosti hračka.